
215duels
15.833minuten
18goals
13assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | Dalkurd | 11 | 989 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2019 | Sirius | 17 | 1.114 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2020 | Sirius | 17 | 689 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2021 | Sirius | 23 | 1.504 | 4 | 1 | 7.0 | |
| 2022 | Mjällby | 24 | 2.057 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 2023 | Djurgården | 29 | 2.442 | 3 | 2 | 7.1 | |
| 2023 | Mjällby | 29 | 2.442 | 3 | 2 | 7.1 | |
| 2024 | Djurgården | 12 | 1.035 | 1 | 1 | 7.1 | |
| 2024 | Mjällby | 12 | 1.035 | 1 | 1 | 7.1 | |
| 2025 | Djurgården | 24 | 1.653 | 4 | 3 | 7.2 | |
| 2026 | Djurgården | 16 | 873 | 1 | 1 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 214 | 15.833 | 18 | 13 | 6.9 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Finland | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 1 | 0 | 0 | 0 | – |
Geavanceerde statistieken
57%
duelwinst %
46%
dribbelsucces
76%
passnauwkeurigheid
104
sleutelpasses
346
tackles + int.
35
schoten op doel
0
reddingen
11 0
kaarten
Gebaseerd op 119 van de 215 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026TElfsborg1–2V6.3
- 14 sep 2026TGAIS2–0W6.9
- 7 sep 2026UKalmar0–1W6.4
- 3 sep 2026UMjällby0–2W7.3
- 31 aug 2026TMjällby4–0W7.3
- 9 nov 2025UOsters1–3W17.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allsvenskan | 119 | 9.479 | 12 | 11 | 11 | 0 | 1.2 | 75.9 | 7 | 7.02 | |
| Totaal / Gemiddeld | 119 | 9.479 | 12 | 11 | 11 | 0 | 1.2 | 75.9 | 7 | 7.02 | |