
T. Mølgaard
136duels
10.451minuten
2goals
4assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/19 | Vejle Boldklub | 21 | 1.735 | 0 | 0 | – | |
| 2020/21 | Vejle Boldklub | 22 | 1.744 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2021/22 | Vejle Boldklub | 24 | 1.969 | 1 | 2 | 6.8 | |
| 2022/23 | Aarhus | 31 | 2.330 | 0 | 2 | 6.9 | |
| 2023/24 | Aarhus | 18 | 1.546 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2024/25 | Aarhus | 16 | 1.042 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2025/26 | Aarhus | 2 | 14 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2026/27 | Aarhus | 2 | 71 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 136 | 10.451 | 2 | 4 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
56%
duelwinst %
61%
dribbelsucces
76%
passnauwkeurigheid
66
sleutelpasses
380
tackles + int.
15
schoten op doel
0
reddingen
13 0
kaarten
Gebaseerd op 117 van de 136 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026UHorsens2–2GL6.6
- 13 sep 2026UNordsjaelland2–0V0.0
- 5 sep 2026TSilkeborg IF2–2GL0.0
- 2 sep 2026TFC Midtjylland0–2V0.0
- 30 aug 2026URanders FC2–1V–
- 25 mei 2025TBrondby2–3V17.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danish Superliga | 117 | 8.809 | 2 | 4 | 13 | 0 | 1.2 | 75.9 | 3 | 6.68 | |
| Totaal / Gemiddeld | 117 | 8.809 | 2 | 4 | 13 | 0 | 1.2 | 75.9 | 3 | 6.68 | |