
Denis Vavro
231duels
17.356minuten
8goals
2assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/18 | FC Copenhagen | 26 | 2.227 | 1 | 0 | – | |
| 2018/19 | FC Copenhagen | 35 | 2.989 | 0 | 0 | – | |
| 2019/20 | Lazio | 11 | 318 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2020/21 | Huesca | 11 | 616 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2020/21 | Lazio | 1 | 31 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2021/22 | Lazio | 1 | 7 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2021/22 | FC Copenhagen | 14 | 1.259 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 2022/23 | FC Copenhagen | 29 | 2.438 | 1 | 1 | 7.1 | |
| 2023/24 | FC Copenhagen | 29 | 2.184 | 2 | 0 | 7.1 | |
| 2024/25 | VfL Wolfsburg | 29 | 2.461 | 2 | 0 | 7.2 | |
| 2024/25 | FC Copenhagen | 5 | 294 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2025/26 | VfL Wolfsburg | 19 | 1.405 | 1 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 210 | 16.229 | 8 | 2 | 7.0 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | Slovakia | 1 | 58 | 0 | 0 | – | |
| 2020 | Slovakia | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2020/21 | Slovakia | 2 | 90 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2021 | Slovakia | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2024 | Slovakia | 5 | 467 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2024/25 | Slovakia | 6 | 256 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2025 | Slovakia | 5 | 166 | 0 | 0 | 7.0 | |
| Totaal / Gemiddeld | 21 | 1.127 | 0 | 0 | 7.0 |
Geavanceerde statistieken
60%
duelwinst %
65%
dribbelsucces
86%
passnauwkeurigheid
35
sleutelpasses
297
tackles + int.
39
schoten op doel
24 0
kaarten
Gebaseerd op 183 van de 231 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 25 mei 2026UPaderborn2–1V7.9
- 21 mei 2026TPaderborn0–0GL7.7
- 16 mei 2026USt. Pauli1–3W6.9
- 9 mei 2026TFC Bayern München0–1V7.3
- 3 mei 2026USC Freiburg1–1GL6.2
- 25 apr 2026TBorussia Mönchengladbach0–0GL7.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danish Superliga | 80 | 6.174 | 4 | 2 | 14 | 0 | 1.4 | 86.4 | 6 | 7.18 | |
| Bundesliga | 58 | 3.831 | 3 | 0 | 6 | 0 | 1.4 | 86.0 | 1 | 7.03 | |
| La Liga | 17 | 614 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1.3 | 77.1 | 0 | 6.67 | |
| Serie A | 15 | 38 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 100.0 | 0 | 6.40 | |
| UEFA Nations League | 8 | 346 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1.3 | 86.3 | 0 | 6.93 | |
| UEFA European Championship | 5 | 390 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 81.0 | 0 | 7.03 | |
| Totaal / Gemiddeld | 183 | 11.393 | 7 | 2 | 24 | 0 | 1.4 | 85.6 | 7 | 7.07 | |