
S. Verdi
253duels
13.600minuten
37goals
21assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/13 | Torino | 4 | 50 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Empoli | 26 | 1.435 | 1 | 0 | – | |
| 2015/16 | Eibar | 9 | 290 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2015/16 | Carpi | 8 | 272 | 3 | 0 | 6.9 | |
| 2016/17 | Bologna | 28 | 2.125 | 6 | 3 | 7.1 | |
| 2017/18 | Bologna | 34 | 2.836 | 10 | 10 | 7.5 | |
| 2018/19 | Napoli | 22 | 700 | 3 | 3 | 6.8 | |
| 2019/20 | Torino | 33 | 2.085 | 2 | 0 | – | |
| 2020/21 | Torino | 33 | 1.618 | 1 | 5 | 7.1 | |
| 2021/22 | Salernitana | 15 | 836 | 5 | 0 | 7.0 | |
| 2021/22 | Torino | 3 | 43 | 1 | 0 | 7.0 | |
| 2022/23 | Hellas Verona | 25 | 1.123 | 5 | 0 | 6.8 | |
| 2023/24 | Torino | 1 | 3 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2024/25 | Como | 9 | 106 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 250 | 13.522 | 37 | 21 | 7.0 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | Italy | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2018 | Italy | 2 | 78 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 3 | 78 | 0 | 0 | – |
Geavanceerde statistieken
47%
duelwinst %
61%
dribbelsucces
76%
passnauwkeurigheid
101
sleutelpasses
60
tackles + int.
42
schoten op doel
13 0
kaarten
Gebaseerd op 111 van de 253 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 25 jan 2025TAtalanta1–2V–
- 20 jan 2025TUdinese4–1W–
- 14 jan 2025TAC Milan1–2V–
- 10 jan 2025ULazio1–1GL–
- 30 dec 2024TLecce2–0W6.5
- 23 dec 2024UInter2–0V–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | 111 | 3.728 | 12 | 5 | 13 | 0 | 1.7 | 75.9 | 6 | 6.95 | |
| Totaal / Gemiddeld | 111 | 3.728 | 12 | 5 | 13 | 0 | 1.7 | 75.9 | 6 | 6.95 | |