
L. De Silvestri
429duels
29.011minuten
27goals
16assists
6.6rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | Fiorentina | 26 | 2.043 | 1 | 0 | – | |
| 2011/12 | Fiorentina | 22 | 1.437 | 0 | 0 | – | |
| 2012/13 | Sampdoria | 24 | 1.837 | 2 | 0 | – | |
| 2013/14 | Sampdoria | 35 | 3.086 | 2 | 0 | – | |
| 2014/15 | Sampdoria | 33 | 2.932 | 4 | 0 | – | |
| 2015/16 | Sampdoria | 17 | 1.396 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 2016/17 | Torino | 16 | 1.257 | 1 | 4 | 6.5 | |
| 2017/18 | Torino | 35 | 2.962 | 5 | 4 | 6.9 | |
| 2018/19 | Torino | 32 | 2.425 | 2 | 4 | 6.8 | |
| 2019/20 | Torino | 29 | 2.251 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2020/21 | Bologna | 29 | 2.148 | 2 | 0 | 6.6 | |
| 2021/22 | Bologna | 31 | 2.300 | 3 | 2 | 6.6 | |
| 2022/23 | Bologna | 32 | 665 | 1 | 0 | 6.5 | |
| 2023/24 | Bologna | 15 | 673 | 2 | 0 | 6.8 | |
| 2024/25 | Bologna | 37 | 1.064 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2025/26 | Bologna | 12 | 503 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2026/27 | Bologna | 4 | 32 | 0 | 0 | 3.3 | |
| Totaal / Gemiddeld | 429 | 29.011 | 27 | 16 | 6.6 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
50%
duelwinst %
40%
dribbelsucces
74%
passnauwkeurigheid
45
sleutelpasses
158
tackles + int.
22
schoten op doel
0
reddingen
13 0
kaarten
Gebaseerd op 176 van de 429 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026TTorino1–1GL6.5
- 13 sep 2026UNapoli1–0V–
- 6 sep 2026TSassuolo2–2GL0.0
- 31 aug 2026UAtalanta1–0V–
- 24 mei 2025TGenoa1–3V6.6
- 18 mei 2025UFiorentina3–2V–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | 176 | 6.877 | 9 | 2 | 13 | 0 | 1.2 | 74.4 | 3 | 6.62 | |
| Totaal / Gemiddeld | 176 | 6.877 | 9 | 2 | 13 | 0 | 1.2 | 74.4 | 3 | 6.62 | |