
Fabiano Parisi
175duels
11.240minuten
7goals
3assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/22 | Empoli | 25 | 1.474 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2022/23 | Empoli | 33 | 2.835 | 2 | 0 | 6.8 | |
| 2022/23 | Fiorentina | 35 | 2.836 | 2 | 0 | 6.8 | |
| 2023/24 | Fiorentina | 21 | 1.453 | 0 | 1 | 7.0 | |
| 2024/25 | Fiorentina | 38 | 1.115 | 2 | 0 | 6.8 | |
| 2025/26 | Fiorentina | 23 | 1.527 | 1 | 1 | 7.0 | |
| Totaal / Gemiddeld | 175 | 11.240 | 7 | 3 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
57%
duelwinst %
57%
dribbelsucces
79%
passnauwkeurigheid
70
sleutelpasses
295
tackles + int.
20
schoten op doel
28 1
kaarten
Gebaseerd op 173 van de 175 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 17 mei 2026UJuventus0–2W6.9
- 10 mei 2026TGenoa0–0GL7.3
- 4 mei 2026URoma4–0V6.3
- 22 mrt 2026TInter1–1GL7.3
- 16 mrt 2026UCremonese1–4W17.9
- 2 mrt 2026UUdinese3–0V6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | 173 | 8.400 | 5 | 3 | 28 | 1 | 1.2 | 79.4 | 2 | 6.83 | |
| Totaal / Gemiddeld | 173 | 8.400 | 5 | 3 | 28 | 1 | 1.2 | 79.4 | 2 | 6.83 | |