
M. van Duinen
343duels
20.694minuten
59goals
12assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | ADO Den Haag | 2 | 7 | 0 | 0 | – | |
| 2011/12 | ADO Den Haag | 16 | 715 | 3 | 0 | – | |
| 2012/13 | ADO Den Haag | 33 | 2.540 | 11 | 0 | – | |
| 2013/14 | ADO Den Haag | 33 | 2.936 | 8 | 0 | – | |
| 2014/15 | ADO Den Haag | 33 | 2.748 | 5 | 0 | – | |
| 2015/16 | Roda JC Kerkrade | 13 | 915 | 2 | 1 | 6.8 | |
| 2016/17 | SBV Excelsior | 22 | 1.326 | 3 | 3 | 6.7 | |
| 2017/18 | SBV Excelsior | 29 | 2.410 | 8 | 3 | 6.8 | |
| 2018/19 | PEC Zwolle | 33 | 2.731 | 8 | 3 | 6.9 | |
| 2019/20 | PEC Zwolle | 12 | 791 | 2 | 0 | 6.6 | |
| 2020/21 | PEC Zwolle | 23 | 1.189 | 3 | 0 | 6.7 | |
| 2022/23 | SBV Excelsior | 28 | 985 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2023/24 | SBV Excelsior | 7 | 82 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2024/25 | SBV Excelsior | 31 | 601 | 5 | 0 | 6.7 | |
| 2025/26 | SBV Excelsior | 28 | 718 | 1 | 2 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 343 | 20.694 | 59 | 12 | 6.7 |
Geavanceerde statistieken
43%
duelwinst %
36%
dribbelsucces
69%
passnauwkeurigheid
5
sleutelpasses
36
tackles + int.
18
schoten op doel
6 0
kaarten
Gebaseerd op 61 van de 343 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 2 jun 2024TNAC Breda4–1W6.5
- 28 mei 2024UNAC Breda6–2V–
- 25 mei 2024TADO Den Haag7–1W–
- 22 mei 2024UADO Den Haag1–2W–
- 19 mei 2024UFeyenoord Rotterdam4–0V5.2
- 12 mei 2024THeracles Almelo4–0W–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 61 | 1.629 | 3 | 0 | 6 | 0 | 1.7 | 69.5 | 2 | 6.59 | |
| Totaal / Gemiddeld | 61 | 1.629 | 3 | 0 | 6 | 0 | 1.7 | 69.5 | 2 | 6.59 | |