
Duván Zapata
346duels
22.123minuten
116goals
38assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/14 | Napoli | 16 | 566 | 5 | 0 | – | |
| 2014/15 | Napoli | 21 | 611 | 6 | 0 | – | |
| 2015/16 | Udinese | 25 | 1.512 | 8 | 2 | 6.8 | |
| 2016/17 | Udinese | 38 | 3.153 | 10 | 3 | 6.8 | |
| 2017/18 | Sampdoria | 31 | 2.113 | 11 | 4 | 7.0 | |
| 2018/19 | Atalanta | 37 | 2.898 | 23 | 7 | 7.3 | |
| 2019/20 | Atalanta | 9 | 586 | 6 | 6 | 7.3 | |
| 2020/21 | Atalanta | 37 | 2.393 | 15 | 9 | 7.0 | |
| 2021/22 | Atalanta | 24 | 1.731 | 10 | 4 | 6.9 | |
| 2022/23 | Atalanta | 25 | 1.392 | 2 | 2 | 6.8 | |
| 2023/24 | Atalanta | 2 | 113 | 1 | 0 | 7.5 | |
| 2023/24 | Torino | 35 | 2.892 | 12 | 0 | 7.5 | |
| 2024/25 | Torino | 7 | 589 | 3 | 0 | 7.1 | |
| 2025/26 | Torino | 28 | 1.125 | 3 | 1 | 6.6 | |
| 2026/27 | Torino | 1 | 12 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 336 | 21.686 | 115 | 38 | 7.0 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | Colombia | 2 | 110 | 0 | 0 | – | |
| 2018 | Colombia | 1 | 22 | 0 | 0 | – | |
| 2019 | Colombia | 7 | 305 | 1 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 10 | 437 | 1 | 0 | – |
Geavanceerde statistieken
44%
duelwinst %
41%
dribbelsucces
75%
passnauwkeurigheid
137
sleutelpasses
73
tackles + int.
132
schoten op doel
0
reddingen
7 0
kaarten
Gebaseerd op 136 van de 346 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026UBologna1–1GL–
- 13 sep 2026TRoma0–2V6.3
- 5 sep 2026UFiorentina1–2W0.0
- 29 aug 2026USassuolo2–1V6.7
- 5 okt 2024UInter3–2V17.2
- 29 sep 2024TLazio2–3V7.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | 136 | 9.124 | 43 | 19 | 7 | 0 | 2.3 | 74.8 | 9 | 6.95 | |
| Totaal / Gemiddeld | 136 | 9.124 | 43 | 19 | 7 | 0 | 2.3 | 74.8 | 9 | 6.95 | |