
Giovanni Simeone
357duels
19.556minuten
85goals
15assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/17 | Genoa | 35 | 2.617 | 12 | 1 | 6.7 | |
| 2017/18 | Fiorentina | 38 | 3.011 | 14 | 4 | 7.0 | |
| 2018/19 | Fiorentina | 36 | 2.456 | 6 | 3 | 6.8 | |
| 2019/20 | Cagliari | 37 | 2.937 | 12 | 3 | 6.8 | |
| 2020/21 | Cagliari | 33 | 1.742 | 6 | 2 | 6.7 | |
| 2021/22 | Cagliari | 1 | 6 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2021/22 | Hellas Verona | 35 | 2.668 | 17 | 0 | 6.2 | |
| 2022/23 | Napoli | 35 | 378 | 4 | 1 | 6.7 | |
| 2023/24 | Napoli | 28 | 789 | 1 | 0 | 6.7 | |
| 2024/25 | Napoli | 38 | 392 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 2025/26 | Torino | 32 | 2.245 | 11 | 0 | 6.8 | |
| 2026/27 | Torino | 3 | 163 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Totaal / Gemiddeld | 351 | 19.404 | 84 | 15 | 6.7 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | Argentina | 5 | 147 | 1 | 0 | – | |
| 2023/24 | Argentina | 1 | 5 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 6 | 152 | 1 | 0 | – |
Geavanceerde statistieken
39%
duelwinst %
47%
dribbelsucces
74%
passnauwkeurigheid
59
sleutelpasses
100
tackles + int.
69
schoten op doel
0
reddingen
14 0
kaarten
Gebaseerd op 187 van de 357 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026UBologna1–1GL6.3
- 13 sep 2026TRoma0–2V6.9
- 5 sep 2026UFiorentina1–2W6.9
- 29 aug 2026USassuolo2–1V6.2
- 23 mei 2025TCagliari2–0W6.7
- 18 mei 2025UParma0–0GL6.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | 187 | 6.245 | 29 | 9 | 14 | 0 | 1.7 | 74.0 | 5 | 6.72 | |
| Totaal / Gemiddeld | 187 | 6.245 | 29 | 9 | 14 | 0 | 1.7 | 74.0 | 5 | 6.72 | |