
Barrenetxea
Ander Barrenetxea
194duels
8.294minuten
18goals
11assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/19 | Real Sociedad | 9 | 399 | 1 | 0 | 6.6 | |
| 2019/20 | Real Sociedad | 17 | 431 | 1 | 0 | 6.5 | |
| 2020/21 | Real Sociedad | 31 | 1.298 | 3 | 0 | 6.6 | |
| 2021/22 | Real Sociedad | 11 | 547 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 2022/23 | Real Sociedad | 28 | 869 | 3 | 1 | 6.7 | |
| 2023/24 | Real Sociedad | 30 | 1.434 | 4 | 1 | 6.8 | |
| 2024/25 | Real Sociedad | 33 | 1.258 | 1 | 3 | 6.7 | |
| 2025/26 | Real Sociedad | 30 | 1.769 | 3 | 5 | 6.8 | |
| 2026/27 | Real Sociedad | 4 | 216 | 1 | 0 | 5.5 | |
| Totaal / Gemiddeld | 193 | 8.221 | 18 | 11 | 6.7 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Spain | 1 | 73 | 0 | 0 | 7.3 | |
| Totaal / Gemiddeld | 1 | 73 | 0 | 0 | 7.3 |
Geavanceerde statistieken
42%
duelwinst %
51%
dribbelsucces
75%
passnauwkeurigheid
65
sleutelpasses
164
tackles + int.
46
schoten op doel
0
reddingen
18 0
kaarten
Gebaseerd op 148 van de 194 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026UValencia2–3W17.8
- 13 sep 2026TAtlético de Madrid0–3V6.4
- 7 sep 2026UElche2–3W0.0
- 3 sep 2026TCelta de Vigo0–0GL6.3
- 29 aug 2026TEspanyol2–1W17.2
- 7 mrt 2026UAtlético de Madrid3–2V6.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 148 | 5.844 | 15 | 6 | 18 | 0 | 1.7 | 74.6 | 4 | 6.66 | |
| Totaal / Gemiddeld | 148 | 5.844 | 15 | 6 | 18 | 0 | 1.7 | 74.6 | 4 | 6.66 | |