
Jed Wallace
372duels
27.525minuten
53goals
59assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/16 | Wolves | 5 | 189 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2016/17 | Wolves | 9 | 363 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2017/18 | Millwall | 43 | 3.661 | 6 | 9 | 6.8 | |
| 2018/19 | Millwall | 42 | 3.685 | 5 | 2 | 6.8 | |
| 2019/20 | Millwall | 43 | 3.798 | 10 | 13 | 7.2 | |
| 2020/21 | Millwall | 45 | 3.841 | 11 | 5 | 7.2 | |
| 2021/22 | Millwall | 38 | 3.073 | 6 | 12 | 7.2 | |
| 2022/23 | West Brom | 46 | 3.973 | 6 | 8 | 6.8 | |
| 2023/24 | West Brom | 44 | 2.906 | 6 | 5 | 6.7 | |
| 2024/25 | West Brom | 29 | 790 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 2025/26 | West Brom | 23 | 995 | 2 | 2 | 6.7 | |
| 2026/27 | Bristol City | 5 | 251 | 0 | 1 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 372 | 27.525 | 53 | 59 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
39%
duelwinst %
37%
dribbelsucces
76%
passnauwkeurigheid
148
sleutelpasses
173
tackles + int.
53
schoten op doel
0
reddingen
9 0
kaarten
Gebaseerd op 154 van de 372 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 18 sep 2026TWatford1–0W6.8
- 15 sep 2026TLincoln City FC0–1V5.9
- 12 sep 2026USouthampton4–1V5.9
- 5 sep 2026UBurnley1–2W6.2
- 1 sep 2026UPreston North End1–3W6.6
- 29 aug 2026TPortsmouth2–1W17.0
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 154 | 8.943 | 15 | 17 | 9 | 0 | 1.5 | 75.9 | 7 | 6.73 | |
| Totaal / Gemiddeld | 154 | 8.943 | 15 | 17 | 9 | 0 | 1.5 | 75.9 | 7 | 6.73 | |