
Joe Williams
230duels
16.226minuten
4goals
18assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/18 | Barnsley | 34 | 2.979 | 1 | 0 | 6.9 | |
| 2018/19 | Bolton Wanderers | 30 | 2.526 | 0 | 2 | 6.8 | |
| 2019/20 | Wigan Athletic | 38 | 3.010 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 2020/21 | Bristol City | 1 | 60 | 0 | 0 | 5.9 | |
| 2021/22 | Bristol City | 22 | 1.251 | 0 | 2 | 6.8 | |
| 2022/23 | Bristol City | 33 | 1.982 | 2 | 2 | 6.9 | |
| 2023/24 | Bristol City | 40 | 2.563 | 0 | 5 | 6.9 | |
| 2024/25 | Bristol City | 25 | 1.459 | 0 | 4 | 7.0 | |
| 2025/26 | Bristol City | 2 | 30 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2026/27 | Bristol City | 5 | 366 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 230 | 16.226 | 4 | 18 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
51%
duelwinst %
48%
dribbelsucces
79%
passnauwkeurigheid
91
sleutelpasses
241
tackles + int.
8
schoten op doel
0
reddingen
24 1
kaarten
Gebaseerd op 115 van de 230 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 18 sep 2026TWatford1–0W6.4
- 12 sep 2026USouthampton4–1V6.7
- 5 sep 2026UBurnley1–2W6.2
- 1 sep 2026UPreston North End1–3W6.7
- 29 aug 2026TPortsmouth2–1W6.5
- 21 feb 2026USwansea1–0V–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 115 | 6.399 | 2 | 11 | 24 | 1 | 1.3 | 78.5 | 3 | 6.90 | |
| Totaal / Gemiddeld | 115 | 6.399 | 2 | 11 | 24 | 1 | 1.3 | 78.5 | 3 | 6.90 | |