
Adam Armstrong
387duels
25.633minuten
103goals
46assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/14 | Newcastle United | 4 | 30 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Newcastle United | 11 | 202 | 0 | 0 | – | |
| 2016/17 | Barnsley | 34 | 1.925 | 6 | 4 | 6.8 | |
| 2016/17 | Newcastle United | 2 | 27 | 0 | 4 | 6.8 | |
| 2017/18 | Bolton Wanderers | 20 | 1.118 | 1 | 0 | 6.5 | |
| 2018/19 | Blackburn | 44 | 2.853 | 5 | 3 | 6.7 | |
| 2019/20 | Blackburn | 46 | 3.483 | 16 | 6 | 6.8 | |
| 2020/21 | Blackburn | 40 | 3.469 | 28 | 5 | 7.2 | |
| 2021/22 | Southampton | 23 | 1.414 | 2 | 2 | 6.7 | |
| 2022/23 | Southampton | 30 | 1.334 | 2 | 1 | 6.6 | |
| 2023/24 | Southampton | 49 | 4.012 | 24 | 13 | 7.2 | |
| 2024/25 | Southampton | 20 | 1.254 | 2 | 2 | 6.6 | |
| 2024/25 | West Brom | 16 | 1.015 | 3 | 0 | 6.7 | |
| 2025/26 | Southampton | 29 | 2.039 | 11 | 4 | 6.8 | |
| 2025/26 | Wolves | 14 | 1.146 | 2 | 2 | 6.5 | |
| 2026/27 | Wolves | 5 | 312 | 1 | 0 | 6.5 | |
| Totaal / Gemiddeld | 387 | 25.633 | 103 | 46 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
36%
duelwinst %
37%
dribbelsucces
79%
passnauwkeurigheid
131
sleutelpasses
119
tackles + int.
148
schoten op doel
0
reddingen
16 0
kaarten
Gebaseerd op 191 van de 387 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026TWest Brom1–0W6.2
- 13 sep 2026USheffield United0–1W6.2
- 6 sep 2026UBirmingham City2–2GL6.2
- 1 sep 2026UWest Ham United4–2V6.3
- 29 aug 2026TStoke City4–1W6.2
- 11 feb 2026UNottingham Forest0–0GL6.5
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 99 | 7.378 | 38 | 17 | 9 | 0 | 2.4 | 79.8 | 10 | 6.99 | |
| Premier League | 92 | 3.908 | 6 | 5 | 7 | 0 | 1.7 | 78.8 | 0 | 6.64 | |
| Totaal / Gemiddeld | 191 | 11.286 | 44 | 22 | 16 | 0 | 2.1 | 79.4 | 10 | 6.85 | |