
Ethan Ampadu
238duels
19.102minuten
2goals
6assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/18 | Chelsea | 1 | 10 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2019/20 | RB Leipzig | 3 | 78 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2020/21 | Sheffield United | 25 | 2.090 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2021/22 | Venezia | 29 | 2.289 | 0 | 3 | 6.9 | |
| 2022/23 | Chelsea | 3 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2022/23 | Spezia | 32 | 2.739 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 2023/24 | Leeds United | 49 | 4.408 | 0 | 1 | 7.3 | |
| 2024/25 | Leeds United | 29 | 2.286 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2025/26 | Leeds United | 35 | 3.123 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 2026/27 | Leeds United | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 209 | 17.293 | 2 | 6 | 7.1 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | Wales | 2 | 93 | 0 | 0 | – | |
| 2018 | Wales | 1 | 50 | 0 | 0 | – | |
| 2020 | Wales | 4 | 135 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2020/21 | Wales | 4 | 360 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2021 | Wales | 2 | 119 | 0 | 0 | – | |
| 2022 | Wales | 3 | 196 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2022/23 | Wales | 5 | 270 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2023/24 | Wales | 1 | 46 | 0 | 0 | – | |
| 2024 | Wales | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.0 | |
| 2024/25 | Wales | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2025 | Wales | 1 | 64 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2026 | Wales | 3 | 206 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 29 | 1.809 | 0 | 0 | 6.7 |
Geavanceerde statistieken
60%
duelwinst %
76%
dribbelsucces
84%
passnauwkeurigheid
117
sleutelpasses
689
tackles + int.
25
schoten op doel
0
reddingen
56 4
kaarten
Gebaseerd op 216 van de 238 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026TCrystal Palace0–0GL6.4
- 14 sep 2026TNewcastle United4–1W6.5
- 5 sep 2026UBrighton & Hove Albion1–1GL6.7
- 30 aug 2026TBrentford1–1GL7.3
- 22 aug 2026UNottingham Forest0–1W6.9
- 24 mei 2026UWest Ham United3–0V6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 79 | 6.694 | 0 | 1 | 17 | 0 | 1.4 | 88.2 | 4 | 7.26 | |
| Serie A | 61 | 5.028 | 1 | 4 | 24 | 3 | 1.5 | 78.0 | 2 | 6.93 | |
| Premier League | 60 | 4.750 | 1 | 1 | 11 | 0 | 1.2 | 82.9 | 4 | 7.06 | |
| UEFA Nations League | 11 | 810 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1.3 | 88.0 | 1 | 6.82 | |
| UEFA European Championship | 3 | 73 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | 92.9 | 0 | 6.40 | |
| FIFA World Cup | 2 | 167 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 77.2 | 0 | 6.95 | |
| Totaal / Gemiddeld | 216 | 17.522 | 2 | 6 | 56 | 4 | 1.3 | 83.7 | 11 | 7.08 | |