
Matz Sels
441duels
37.940minuten
0goals
0assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/13 | Koninklijke Lierse Sportkring | 30 | 2.700 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Gent | 15 | 1.350 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Gent | 39 | 3.510 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Gent | 40 | 3.600 | 0 | 0 | – | |
| 2016/17 | Newcastle United | 9 | 810 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2017/18 | Anderlecht | 32 | 2.880 | 0 | 0 | – | |
| 2018/19 | Strasbourg | 37 | 3.330 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2019/20 | Strasbourg | 27 | 2.430 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2020/21 | Strasbourg | 6 | 540 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2021/22 | Strasbourg | 37 | 3.330 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2022/23 | Strasbourg | 38 | 3.420 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2023/24 | Nottingham Forest | 16 | 1.440 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2023/24 | Strasbourg | 19 | 1.710 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2024/25 | Nottingham Forest | 38 | 3.420 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2025/26 | Nottingham Forest | 31 | 2.667 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2026/27 | Nottingham Forest | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Totaal / Gemiddeld | 417 | 37.407 | 0 | 0 | 6.9 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | Belgium | 5 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2021 | Belgium | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2022 | Belgium | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2022/23 | Belgium | 3 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2023/24 | Belgium | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2024 | Belgium | 6 | 173 | 0 | 0 | 7.3 | |
| 2024/25 | Belgium | 6 | 90 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2026 | Belgium | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Totaal / Gemiddeld | 24 | 533 | 0 | 0 | 7.0 |
Geavanceerde statistieken
92%
duelwinst %
100%
dribbelsucces
61%
passnauwkeurigheid
7
sleutelpasses
12
tackles + int.
0
schoten op doel
513
reddingen
68
nul gehouden
245
tegendoelpunten
12 0
kaarten
Gebaseerd op 209 van de 441 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026TCoventry City0–1V6.1
- 12 sep 2026UAston Villa1–2W7.3
- 5 sep 2026TTottenham Hotspur0–0GL6.2
- 29 aug 2026ULiverpool2–2GL7.0
- 22 aug 2026TLeeds United0–1V6.3
- 24 mei 2026TAFC Bournemouth1–1GL6.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 98 | 8.640 | 0 | 0 | 5 | 0 | 2.0 | 65.4 | 7 | 6.85 | |
| Premier League | 93 | 7.977 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0.0 | 55.3 | 6 | 6.92 | |
| UEFA Nations League | 9 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 69.2 | 0 | 6.90 | |
| UEFA European Championship | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | – | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 209 | 16.707 | 0 | 0 | 12 | 0 | 1.0 | 60.6 | 13 | 6.88 | |