Golazio
Nederlands

Fábio Silva

geboren 19 jul 2002 · 24 jaar PortoPortugal12/4 185 cm rugnummer 21 (Borussia Dortmund)
160duels
7.016minuten
32goals
14assists
6.7rating

Carrière

seizoenclubduelsmingoalsassistsrating
2020/21Wolves321.361436.6
2021/22Wolves22587006.4
2022/23PSV14613416.8
2022/23Anderlecht191.440716.7
2023/24Wolves8283006.3
2024/25Las Palmas241.8761037.1
2025/26Borussia Dortmund28828266.5
2026/27Borussia Dortmund128108.0
Totaal / Gemiddeld1487.01628146.7

Interlands

seizoenLandduelsmingoalsassistsrating
2019Portugal U173000–
2019Portugal U193030–
2022Portugal U212000–
2023/24Portugal U211000–
2024Portugal U211000–
2025Portugal U212010–
Totaal / Gemiddeld12040–

Geavanceerde statistieken

38%
duelwinst %
42%
dribbelsucces
68%
passnauwkeurigheid
63
sleutelpasses
53
tackles + int.
68
schoten op doel
0
reddingen
19 0
kaarten

Gebaseerd op 152 van de 160 wedstrijden met detaildata.

Recente wedstrijden

Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.

Statistieken per competitie

competitieduelsmingoalsassistsgeelroodSpGPS%MotMrating
Premier League731.46420401.670.406.54
Bundesliga3491246301.269.806.64
La Liga241.876103702.066.337.08
Eredivisie1660041301.765.216.81
Belgian Pro League538030203.465.006.90
Totaal / Gemiddeld1525.23223101901.868.546.74