
Etienne Vaessen
332duels
26.860minuten
0goals
4assists
7.1rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/17 | RKC Waalwijk | 9 | 737 | 0 | 0 | – | |
| 2017/18 | RKC Waalwijk | 36 | 3.193 | 0 | 0 | – | |
| 2018/19 | RKC Waalwijk | 41 | 3.690 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2019/20 | RKC Waalwijk | 24 | 2.112 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2020/21 | RKC Waalwijk | 29 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2021/22 | RKC Waalwijk | 31 | 2.790 | 0 | 2 | 7.0 | |
| 2022/23 | RKC Waalwijk | 32 | 2.880 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2022/23 | FC Groningen | 32 | 2.880 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2023/24 | RKC Waalwijk | 30 | 2.645 | 0 | 0 | 7.4 | |
| 2024/25 | FC Groningen | 33 | 2.880 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2025/26 | FC Groningen | 30 | 2.603 | 0 | 1 | 6.9 | |
| 2026/27 | FC Groningen | 5 | 450 | 0 | 1 | 7.3 | |
| Totaal / Gemiddeld | 332 | 26.860 | 0 | 4 | 7.1 |
Geavanceerde statistieken
83%
duelwinst %
92%
dribbelsucces
61%
passnauwkeurigheid
12
sleutelpasses
20
tackles + int.
0
schoten op doel
563
reddingen
65
nul gehouden
248
tegendoelpunten
18 1
kaarten
Gebaseerd op 194 van de 332 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 18 sep 2026TPEC Zwolle3–0W6.7
- 12 sep 2026UGo Ahead Eagles1–1GL7.2
- 6 sep 2026TFC Twente2–2GL6.9
- 28 aug 2026TFortuna Sittard2–3V5.9
- 23 aug 2026UPSV5–1V9.0
- 16 aug 2026UADO Den Haag1–4W16.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 194 | 14.428 | 0 | 4 | 18 | 1 | 0.3 | 60.6 | 12 | 7.11 | |
| Totaal / Gemiddeld | 194 | 14.428 | 0 | 4 | 18 | 1 | 0.3 | 60.6 | 12 | 7.11 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 1 jul 2024 | RKC Waalwijk | FC Groningen | transfervrij |
Blessures & schorsingen
| type | reden | periode | gemist |
|---|---|---|---|
| blessure | Spierblessure | 7 mrt 2026 – 10 mrt 2026 | |
| schorsing | Geschorst | 22 mei 2025 – 25 aug 2025 | 3 |