
Robin Zentner
209duels
18.743minuten
0goals
0assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/18 | FSV Mainz 05 | 15 | 1.350 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2018/19 | FSV Mainz 05 | 10 | 900 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2019/20 | FSV Mainz 05 | 22 | 1.936 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2020/21 | FSV Mainz 05 | 31 | 2.790 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2021/22 | FSV Mainz 05 | 32 | 2.880 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2022/23 | FSV Mainz 05 | 26 | 2.340 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2023/24 | FSV Mainz 05 | 30 | 2.700 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2024/25 | FSV Mainz 05 | 32 | 2.880 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2025/26 | FSV Mainz 05 | 10 | 877 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2026/27 | FSV Mainz 05 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.9 | |
| Totaal / Gemiddeld | 209 | 18.743 | 0 | 0 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
79%
duelwinst %
100%
dribbelsucces
60%
passnauwkeurigheid
6
sleutelpasses
13
tackles + int.
470
reddingen
45
nul gehouden
233
tegendoelpunten
12 1
kaarten
Gebaseerd op 169 van de 209 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 12 sep 2026TEintracht Frankfurt1–3V6.7
- 29 aug 2026TPaderborn0–0GL6.9
- 16 mei 2026UHeidenheim0–2W–
- 10 mei 2026TFC Union Berlin1–3V6.9
- 3 mei 2026USt. Pauli1–2W–
- 25 apr 2026TFC Bayern München3–4V–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | 169 | 14.647 | 0 | 0 | 12 | 1 | 1.0 | 59.8 | 8 | 6.95 | |
| Totaal / Gemiddeld | 169 | 14.647 | 0 | 0 | 12 | 1 | 1.0 | 59.8 | 8 | 6.95 | |