Golazio
Nederlands

Dan Ndoye

geboren 25 okt 2000 · 25 jaar NyonZwitserland26/8 184 cm rugnummer 14 (Nottingham Forest)
146duels
7.786minuten
20goals
8assists
6.8rating

Carrière

seizoenclubduelsmingoalsassistsrating
2020/21Nice28532116.5
2021/22Nice3204016.7
2023/24Bologna321.776116.8
2024/25Bologna302.151847.1
2025/26Nottingham Forest241.176116.6
2026/27Nottingham Forest3187106.8
Totaal / Gemiddeld1206.0261286.8

Interlands

seizoenLandduelsmingoalsassistsrating
2022/23Switzerland222006.3
2024Switzerland9712107.2
2024/25Switzerland2179007.0
2025Switzerland4297206.8
2026Switzerland9550507.1
Totaal / Gemiddeld261.760807.0

Geavanceerde statistieken

49%
duelwinst %
46%
dribbelsucces
79%
passnauwkeurigheid
79
sleutelpasses
140
tackles + int.
55
schoten op doel
0
reddingen
11 0
kaarten

Recente wedstrijden

Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.

Statistieken per competitie

competitieduelsmingoalsassistsgeelroodSpGPS%MotMrating
Serie A643.92495801.680.366.96
Premier League341.49621201.878.006.63
Ligue 13467311001.378.206.56
UEFA European Championship541210102.082.007.18
FIFA World Cup533720002.570.317.10
UEFA Nations League420100001.071.206.73
Totaal / Gemiddeld1467.0431571101.778.876.82