
Robin Le Normand
299duels
23.602minuten
8goals
4assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/19 | Real Sociedad | 4 | 283 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2019/20 | Real Sociedad | 31 | 2.389 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2020/21 | Real Sociedad | 33 | 2.747 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2021/22 | Real Sociedad | 37 | 3.330 | 1 | 1 | 7.1 | |
| 2022/23 | Atlético de Madrid | 34 | 2.794 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2022/23 | Real Sociedad | 33 | 2.794 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2023/24 | Atlético de Madrid | 35 | 2.473 | 2 | 0 | 7.0 | |
| 2023/24 | Real Sociedad | 29 | 2.473 | 2 | 0 | 7.0 | |
| 2024/25 | Atlético de Madrid | 30 | 2.149 | 1 | 0 | 6.9 | |
| 2025/26 | Atlético de Madrid | 28 | 1.789 | 1 | 1 | 6.8 | |
| 2026/27 | Atlético de Madrid | 2 | 166 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Totaal / Gemiddeld | 296 | 23.387 | 8 | 4 | 6.9 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | Spain | 3 | 215 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 3 | 215 | 0 | 0 | – |
Geavanceerde statistieken
59%
duelwinst %
61%
dribbelsucces
87%
passnauwkeurigheid
22
sleutelpasses
388
tackles + int.
18
schoten op doel
0
reddingen
44 1
kaarten
Gebaseerd op 208 van de 299 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026TReal Madrid2–1W6.3
- 16 sep 2026TOsasuna4–0W18.0
- 13 sep 2026UReal Sociedad0–3W0.0
- 5 sep 2026UAthletic Club3–0V0.0
- 17 mei 2026TGirona1–0W7.6
- 12 mei 2026UOsasuna1–2W6.6
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 208 | 15.364 | 6 | 3 | 44 | 1 | 1.1 | 87.3 | 1 | 6.86 | |
| Totaal / Gemiddeld | 208 | 15.364 | 6 | 3 | 44 | 1 | 1.1 | 87.3 | 1 | 6.86 | |